Wij bespreken graag met u wat we voor u kunnen betekenen.
Neem telefonisch of per e-mail contact met ons op of
gebruik het contactformulier.

 

dexter Mould Technology
Innovatieweg 9
7007 CD Doetinchem
Nederland

T +31 (0)314 37 26 70
F +31 (0)314 37 26 80
E info@dexterMT.nl

Bank Rabobank 13.67.84.089
IBAN NL 61 RABO 0136 7840 89
BIC RABONL2U

KvK 09125557
BTW NL 810434714B01

Director/Sales
Pieter-Jan Willemse
pj.willemse@dexterMT.nl

Plant manager/Sales
Jeroen Berns
j.berns@dexterMT.nl

Operations manager
Stijn Lubbers
s.lubbers@dexterMT.nl

Administration
Fred van Bindsbergen
f.vanbindsbergen@dexterMT.nl

Purchasing
Harold Wassink
h.wassink@dexterMT.nl

Testing/Service
Robert van der Steen
r.vdsteen@dexterMT.nl

Thermoform Centre
Herwin Steenbruggen
h.steenbruggen@dexterMT.nl
thermoform-centre@dexterMT.nl

dexter Mould Technology – Asia office
dexter Asia
No 51 Wen Zhou
Taoyuan District
Taoyuan City 33059
Taiwan

Area Sales Manager
Sean Lee
Taiwan Mobile
+886 98 18 14 262
s.lee@dexterMT.nl

U kunt ook contact met ons opnemen via het contactformulier

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht